WAT WIJ DOEN

DAY & NITE  is een full service evenementenbureau dat creëert, organiseert en ontzorgt. Bij ons geen wollige verhalen, maar mooie concepten verpakt in heldere voorstellen voorzien van 2D plattegronden én waar nodig 3D impressies.

Wij organiseren zakelijke evenementen als bedrijfsfeesten, congressen en andere bijeenkomsten maar zijn ook actief met evenementen, concepten en merkactivatie voor de publieke en retail markt. Daarnaast voorzien wij andere evenementenbureau’s én locaties van knowhow, support en inrichtingsconcepten.

DAAG ONS UIT

 

RECENTE KLANTEN

DAY & NITE creating events

Spraakmakende evenementen sinds 2014
DAY & NITE is opgericht in 2014. Maar eigenlijk waren Marcel Berghuis en Terry Bruyn al langer bezig. In het stookhok van dansschool Gottamove in Heerhugowaard werden de eerste evenementen gecreëerd door de heren. Al snel verhuisde het kantoor van Heerhugowaard naar bedrijfsverzamelpand ‘De TelefoonCentrale’ in Alkmaar.

Marcel kwam uit de publieke sector en had ruime ervaring met het organiseren, hosten & presenteren van en op diverse feesten en festivals. Terry heeft jarenlang in het Amsterdamse evenementenlandschap gewerkt en organiseerde diverse zakelijke evenementen in binnen- & buitenland. Hun samenwerking resulteerde in DAY & NITE. DAY staat in dit geval voor zakelijke evenementen (onze ‘day job’) & NITE voor de inspiratie die wij halen uit het nachtleven.

Inmiddels is DAY & NITE een gevestigde naam in de kop van Noord-Holland. Vanuit ‘hometown’ Alkmaar én met een sterk team van enthousiastelingen worden events en concepten ontwikkeld voor de zakelijke markt én voor de retail vastgoed markt.

NRW Marketing Awards
In 2018 won DAY & NITE nog de NRW marketingprijs in de categorie ‘Actie en Events met de focus op Brand Activation’ met het concept ‘Black Friday Shopping Nights’.

BEKIJK HET JURYRAPPORT   BEKIJK IMPRESSIE FILM  

MEET THE TEAM

Terry Bruyn
terry@daynite.nl // 06-51995370
Marcel Berghuis
marcel@daynite.nl // 06-30638426
Bruno de Vries
bruno@daynite.nl // 06-11646563
Michel Bruijn
michel@daynite.nl
Rico Vlaar
rico@daynite.nl
Robbin Berghuis
robbin@daynite.nl
Roy Schreuder
roy@daynite.nl
Baltazar
baltazar@daynite.nl

CORPORATE EVENTS

 

RETAIL & ACTIVATIE

CONTACT

DAY & NITE is gevestigd in dé creatieve hotspot van Alkmaar; De TelefoonCentrale.

  • Telefoon
    072-2010163
  • E-mail
    info@daynite.nl
  • Adres
    Alkmaar, Koelmalaan 350, Kantoor 0.05

Vragen? Interesse? Laat een berichtje voor ons achter en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Naam

Email

Onderwerp

Bericht